Uudised

 

Liitumine hea tahte kokkuleppega „Siin on turvaline“

12.07.2021

COVID-19 turvalisuse tagamisele pühendumist saavad Harjumaa turismiteenuse pakkujad kinnitada hea tahte kokkuleppega ühinedes. Täpsema info leiad siit: https://visitharju.ee/et/hea-tahte-kokkuleppe-siin-turvaline-liitumine

Hea tahte kokkuleppe kriteeriumid on ühtsed üle Eesti ja initsiatiiv on koordineeritud Visit Estonia poolt

Hea tahte kokkuleppe kasu ettevõtjale:

  • Teenusepakkuja liigitatakse visitestonia.com lehel kohtade hulka „Siin on turvaline“. Teenusepakkuja saab nendel veebilehtedel ja Visit Estonia turundustegevustes paremini esile tõstetud.
  • Teenusepakkuja liigitatakse visitharju.ee lehel COVID-19 turvalist teenust pakkuvate kohtade hulka ja lisatakse Harjumaa turvalist klienditeekonda kirjeldavasse veebiosasse, mis saab turunduskommunikatsiooni väljundi piiride avamisel.
  • Teenusepakkuja saab nähtavuse kohalike ja välismaiste reisi- ja konverentsikorraldajate jaoks, kes müüvad Harjumaa erinevaid turismiteenuseid ja vajavad kogu klienditeekonna turvalisuse tõendamiseks asjakohast ja kokku lepitud kriteeriumidele vastavat kirjalikku (ingliskeelset) tõendusmaterjali. 
  • Teenusepakkuja saab õiguse kasutada enda kommunikatsioonikanalites ja teenuse pakkumise kohas märki „Siin on turvaline“. Hea tahte kokkuleppe allkirjastanud teenusepakkujale väljastatakse kleebismärk Harjumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskuses. Fail digikanalite jaoks edastatakse e-posti teel. Märgist välja pannes kohustub teenusepakkuja panema teenuspakkumise kohas välja ka märgi sisu selgitava infolehe ja digikanalites viitama visitharju.ee lehele, kus lõpptarbija jaoks on toodud välja hea tahte kokkuleppe sisu. See on oluline, et kliendid mõistaksid märgise sisu. 

Harjumaa turismiteenuste pakkujate hea tahte kokkuleppega liitumist koordineerib Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus/VisitHarju. Küsimuste korral palun võtke ühendust info@visitharju.ee või katri@heak.ee. Telefon: +372 5664 5575

Liitumine hea tahte kokkuleppega „Siin on turvaline“