Mardi talu hoovikontsert – Lauri Saatpalu & Peeter Rebane

Mardi talu hoovikontsert – Lauri Saatpalu & Peeter Rebane

Mardi talu hoovikontsert – Lauri Saatpalu & Peeter Rebane
Kutsun Sind Mardi talu hoovikontserdile!
Muusikaline koosviibimine koos Lauri Saatpalu ja Peeter Rebasega. Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane on ansambli Dagö juhtfiguurid. Seekordne kohtumine ongi nende kahe mehega palju lühemalt distantsilt. Laulud ja jutudki kõlavad hoopis teistmoodi ning on ka laule, mida Dagö kunagi ei esita. See on meeldiv muusikaline koosviibimine. Pealegi saab aimu ka tõest, et moodsad masinad ei tee lugusid. Need peavad ka enne lihtsalt kitarriga saates ja lauldes lood olema!
Ja nalja saab ka, sest nii on tore. 
Üritus toimub 18. AUGUSTIL algusega kell 18.00 Mardi talus, mis asub Tallinna lähistel Kiili vallas. Uksed avatakse kell 16.00. Kontserdi algus 18.00. Kontsert toimub vabas õhus. Võib tulla oma piknikuteki või matkatooliga ja saab end muruplatsile mõnusalt sisse seada. 
Kohapeal toitlustus ning baar. Palume oma söögi ja joogiga kontserdialale mitte tulla. Mõeldud on ka pere kõige pisematele – on olemas väike mänguväljak (kiiged, liivakast jne).
Sündmust juhib Juhan Krull.
 Sündmusel puudub vanusepiirang, lastele vanuses kuni 10-eluaastat (k.a.) sündmusele sisenemine tasuta.
On tagatud ligipääs erivajadusega külastajale, eelneval kokkuleppel korraldajaga.
________________________
Sündmusele ei ole lubatud siseneda:
kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.lemmiklooma või -linnuga.ravimite ja narkootiliste ainetega.tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).