Erilised majutuspaigad Harjumaal

Erilised paigad Harjumaal, kus ööbida

Harjumaal leiad palju erinevaid majutuskohtasid, kuid kui tavapärane hotellituba seekord ei kutsu broneerima, siis soovitame valida ebatavalisem paik ööbimiseks. Paljudes elamusmajutustes saad lisaks valida juurde ka erinevaid teenuseid looduses, õhtusööki ja palju muud, et muuta enda ööbimine meeldejäävaks ja põnevaks. Visitharju lehel on välja toodud kõik ööbimiskohad, kuid toome välja Tallinna ligidal asuvad põnevaid elamusi pakkuvad ööbimispaigad, mida soovitame külastada.

Hara glämping

Looduskaunis Lahemaa rahvuspargis asub keset põlismetsi ja lainte kohinat Hara glämping.  Endise Nõukogude aegse sõjaväebaasi territooriumil on puhkajatele avatud 8 imeliste vaadetega iglu maja tüüpi majutuse hoonet. Igaüks neist kahekohaline ja vaatega Hara lahele. Hara glämpingus võid kasvõi terve päeva istuda ja nautida värsket õhku ja kuulata hommikul merele minevaid kalureid, sinna juurde linnulaulu ning tassike kosutavad jooki.

Kui niisama naudisklemine  pole päris sinu teema siis Hara sadamast saab valida mitmeid aktiivseid tegevusi enda päeva sisustamiseks.

Erinevad paketid ööbimiseks ja aja viitmiseks leiad siit: https://harasadam.ee/majutus-merevaatega-kampingus/

Sambliku metsa puumaja

Ööbimine puu otsas? Jah, just nimelt! Sambliku metsa puumaja pakub võimalust ärgata puu otsas, linnulaulu keskel ja nautida hotellile omaseid mugavusi.

Mine tagasi lapsepõlve, mil sai puuonnides turnitud ja tee see reaalsuseks. Sambliku metsa puumaja pakub privaatset lõõgastust kuni kahele inimesele. Majas on väike kööginurk, vannituba ning õdusa kaminaga magamis- ja lõõgastusala. Väljas ootab kasutamist kauni vaatega terrass. Majani jõudmiseks tuleb läbida 200 m käänulist pargiteed ja ületada rippsild.

Maja juures on ka leilisaun teile privaatseks kasutamiseks. Lühikese autosõidu kaugusel on Metsanurme matkarada, suplemiseks Keila jõgi ja mitmed ajaloolised mõisad.

Vaata rohkem siit: https://treehouseestonia.ee/et/

ÖÖD Hötels

ÖÖD Hötels majad asuvad Harjumaal Rannamõisas - ideaalne puhkusepaik pealinnast eemale pääsemiseks. Peegelmaja asub privaatses männimetsaga ümbritsetud looduses koos lummavate matkaradade ja liivarandadega, kus nautida veemõnusid või imelisi päikeseloojanguid. Lisaks on ÖÖD peegelmajad ka looduskaunis Lahemaal. Koos matkaradade, liivarandadega ja vaatamisväärsustega – nagu Jägala juga, mida saab nautida rattasõidu kaugusel. Kus nautida rannavaateid või imelisi päikeseloojanguid.

Vaata rohkem siit: https://visitharju.ee/ood-hotels-laheranna/

Voose Päikesekodu

Voose kandi kuppelmaastik, Kõrvemaa metsade ja rabade puhas õhk ja vaikus pakuvad Kärgedes ööbijatele puhkust stressist ja ärevusest.

Valikus on 5 kahekohalist Kärge, seega ööbima saab tulla ka koos pere või sõpradega.

Lisaks saab privaatseks kasutamiseks rentida ka saunaKärje, mis on samuti põhust ehitatud. Mõnusa leili eest hoolitseb kodumaine ja rahvusvahelisi auhindu võitnud Huumi keris.

Vaata rohkem siit: https://www.voosepaikesekodu.ee/

Projekt-Kodu Retreat & Eco-Hostel

Võta aeg maha ning lae ennast hooajalistes, võrguvälistes ja maalähedastes glämpingu telkides keset Lahemaa Rahvuspargi männimetsa.
Külastaja on teretulnud lõõgastuma saunas, mineraalveega vannides, mageveega suplusbasseinis ning vabas õhus paikneva sooja veega ökovihmaduši all. Kliendile pakutakse kohapeal tehtud hommikueinet ja õhtusööki, mis on valmistatud peamiselt mahekoostisosadest. Samuti on hinna sees hommikused joogatunnid ning jalgrattarent.
Piirkonnas pakutakse mitmesuguseid tegevusi, näiteks ekskursioonid Hara allveelaevabaasi, kanuusõidud ja matkad.

Vaata rohkem siit: https://projekt-kodu.ee/estii/

Puhkemaja Rannakaar

Puhkemaja Rannakaar asub maalilise mere lähedal (200m Andineeme liivarannast). Hubane, valgusküllane ja kõigi mugavustega maja on kujundatud ning sisustatud kahele külastajale.

Teid ootab päikseline terrass, privaatne haljastatud õueala ja kuum vann tähistaeva all. Kohapeal on kasutamiseks elektrikerisega minisaun, grill, küünlad, suurepärane WiFi ja televiisor. Lisaks saab näha perenaise valmistatud imelist keraamikakunsti.

Vaata rohkem siit: https://visitharju.ee/puhkemaja-rannakaar/

Veepealsed tünnikämpingud Paekalda Puhkekeskuses

Paekalda Puhkekeskus pakub ainulaadset võimalust majutuda maalilisel Rummu karjäärijärvel veepealsetes klaasist seinaga tünnikämpingutes.
Ühes kämpingus on kuni kolm voodikohta (ideaalne kahele täiskasvanule ja ühele lapsele), kämpinguid on kokku 5.
Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade helesinisele järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
See on mõnus peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Vaata rohkem siit: https://www.paekalda.ee/puhkekeskus/majutus-ja-hooned/elamusoobimine/