Külaliskorter Lahemaa Seaside Studio
Hubane ja valgusküllane stuudiokorter, mis asub Loksa linnas, Lahemaa rahvuspargi südames. Korteris on avatud planeeringuga magamis- ja elutuba, funktsionaalne köök ning eraldi vannituba ja WC. Köögis on uus kaasaegne tehnika ja kõik võimalused söögi tegemiseks. Olemas on vajalikud lauanõud.
Stuudiokorter on 27m2, korteris on üks kaheinimesevoodi ja lahtikäiv diivanvoodi. Korter mahutab maksimaalselt kolme inimest. Lisaks on mugavustena televisioon ja internet.
Korter on ideaalne looduse- ja meresõpradele. Läheduses kaunid rannad, kõige lähem neist Loksa rand. Matkarajad ja rohkelt võimalusi vaikuseks, puhkuseks ja avastusteks looduses. Läheduses on Viru Raba, Hara Sadam, Purekkari neem, Pikanõmme matkarada ja palju muid põnevaid vaatamisväärsusi!

